moja niepodległa
pokaz koszyk
rozwiń menu
Książki »
»
Zamiast Twojego uśmiechu Polsko, mamy łzy i uśmiech niedoli. Pamiętnik...
Książki »
Tytuł książki:

Zamiast Twojego uśmiechu Polsko, mamy łzy i uśmiech niedoli. Pamiętnik z Syberii, Iranu i Libanu.

Autor książki:

Wojciech Kujawa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Instytut Pamięci Narodowej, IPN
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 448 s.
EAN: 9788380989092
ISBN: 978-83-8098-909-2
Data: 2020-09-16
45.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pamiętnik Wandy Kociuby dotyczący deportacji na Syberię, ewakuacji z armią Andersa do Iranu, nauki w Isfahanie, a następnie pobytu w Libanie. "Pamiętnik Wandy Kociuby jest źródłem historycznym do odtwarzania losów młodego pokolenia Polaków idących tym samym co autorka szlakiem. Są tu informacje o życiu codziennym, pożywieniu, ubraniach, warunkach mieszkaniowych, nauce, pracy harcerskiej, o życiu religijnym i kulturalnym na tułaczych szlakach. Jest też ta trudno uchwytna w oficjalnych dokumentach i sprawozdaniach sfera odczuć i przeżywania otaczającej rzeczywistości".

Książka "Zamiast Twojego uśmiechu Polsko, mamy łzy i uśmiech niedoli. Pamiętnik z Syberii, Iranu i Libanu." - Wojciech Kujawa - oprawa twarda - Wydawnictwo Instytut Pamięci Narodowej, IPN. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2020 r. Cena 45.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zamiast Twojego uśmiechu Polsko, mamy łzy i uśmiech niedoli. Pamiętnik..."
Wojciech Kujawa - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: