moja niepodległa
pokaz koszyk
rozwiń menu
Tytuł książki:

Ziemiaństwo na Lubelszczyźnie. Tom VII. Ziemianie w walce i pracy na rzecz polskości i niepodległości w XIX i XX w. Materiały VII sesji naukowej Historia pisana życiorysami. Ziemiaństwo w walce o Niepodległą zorganizowanej w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce w

Dane szczegółowe:
Wydawca: Instytut Pamięci Narodowej, IPN
Rok wyd.: 2021
Ilość stron: 408 s.
EAN: 9788382292800
ISBN: 978-83-8229-280-0
Data: 2021-11-09
Cena wydawcy: 45.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Od wielu lat sesje w Kozłówce są postrzegane nie tylko jako wydarzenie naukowe, ale także okazja do kontaktów z przedstawicielami środowiska ziemiańskiego, pasjonatami i strażnikami pamięci, chwytającymi nierzadko za pióro i podejmującymi trud pisania rodzinnej historii, a przede wszystkim dysponentami nieznanych często źródeł. Niniejszy tom jest siódmym z cyklu Ziemiaństwo na Lubelszczyźnie i stanowi pokłosie konferencji zorganizowanej w związku z 100. rocznicą odzyskania niepodległości.

Książka "Ziemiaństwo na Lubelszczyźnie. Tom VII. Ziemianie w walce i pracy na rzecz polskości i niepodległości w XIX i XX w. Materiały VII sesji naukowej Historia pisana życiorysami. Ziemiaństwo w walce o Niepodległą zorganizowanej w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce w" - Tomasz Osiński, Marcin Kruszyński, Sławomir Grzechnik, Katarzyna Kot (red.) - Wydawnictwo Instytut Pamięci Narodowej, IPN. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2021 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]